FPK JG
Lasy Państwowe

Premia przed wyborami

Dodano: 14.10.2023

Leśnicy otrzymali premie kwartalne oraz list od Józefa Kubicy dzień przed ciszą wyborczą.

 

W piątek 13 października Józef Kubica, p.o. Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz wiceminister Edward Siarka poinformowali pracowników Lasów Państwowych za pomocą poczty elektronicznej o przyznanej premii kwartalnej. Przypomnijmy, że Józef Kubica będzie w najbliższych wyborach kandydował na posła z ramienia PiS, w okręgu 29.

 

"Ostatnie miesiące były niespokojnym czasem dla naszej organizacji. Oprócz nieustannej troski o kondycję polskich lasów, musieliśmy także stawić czoła wszelkim próbom ingerencji w dotychczasowy sposób prowadzenia gospodarki leśnej i przeciwstawiać się pomysłom zmierzającym do zmiany sposobu zarządzania polskimi lasami. Mam tu na myśli choćby propozycję przeniesienia leśnictwa do kompetencji wspólnych Unii Europejskiej. Skutecznie dajemy odpór unijnym zakusom na polskie lasy" - czytamy w liście Józefa Kubicy.

 

Jak relacjonował Gazecie Wyborczej anonimowy leśnik, nagroda kwartalna to nie wszystko. Pracownicy LP otrzymali także odznaki z okazji 100 lecia istnienia LP i jeszcze jeden list w imiennych kopertach. 

 

Co ciekawe, w informacji o przyznanej premii nie pada żadna konkretna kwota. Gazeta Wyborcza pytała LP o konkrety, ale jak dotąd odpowiedzi nie nadeszły.

 

AKTUALIZACJA

 

Nieoficjalnie dowiadujemy się od anonimowych leśników, że premia ma wynieść 4000 złotych. Niedawno pojawiły się także informacje, że premie wyniosą 3000 złotych.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE