WBleasing
Lasy Państwowe

LP sprzedają maszyny

Dodano: 29.03.2024

ZPUH LP w Olsztynie wystawiło maszyny do pozyskania i zrywki drewna na sprzedaż.

 

Sprawa zakupu maszyn przez Lasy Państwowe wzbudziła sporo kontrowersji w środowisku firm leśnych. Jak pisaliśmy niedawno, procedury związane z zakupem maszyn przez Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych w Olsztynie i Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych w Łodzi nie zostały przerwane. Jednostki zakupiły odpowiednio 3 i 5 zestawów harwester + forwarder.

 

– Umowy na dostawy sprzętu zostały podpisane, zerwanie umów byłoby obarczone koniecznością zapłaty kar umownych. Część sprzętu zakupionego przez ZUP w Łodzi zostało dostarczone – uzasadniał Rafał Zubkowicz, rzecznik LP.

 

Teraz dowiadujemy się, że ZPUH LP w Olsztynie wystawia maszyny na sprzedaż. "W uzgodnieniu z Dyrektorem Generalnym Lasów Państwowych, pragnę poinformować, że ZPUH LP w Olsztynie w swojej ofercie dla jednostek Lasów Państwowych a także dla podmiotów zewnętrznych, posiada w sprzedaży nowe maszyny do pozyskania i zrywki drewna firmy KOMATSU" - czytamy w ofercie sprzedaży. Poniżej załączono specyfikację maszyn i ich wycenę.

 

Pełną treść ogłoszenia można przeczytać tutaj.

 

Źródło: ZPUH LP w Olsztynie

Opracowanie: redakcja

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE