Aragorn górny

 

Ostra rywalizacja - zawody operatorów maszyn leśnych

 

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Forest SHOW. Aktualna edycja odbędzie się na przyczepach zrywkowych.

 

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), dwukrotnie na forwarderach (2017 - Przasnysz, 2019 - Legnica), na ciągnikach rolniczych (2019 - Borsk) oraz pięciokrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin, 2018 - Połaniec, 2020 - Grodzisk Mazowiecki, 2021 - Augustów i 2022 w Borsku).

 

Podczas nadchodzącej edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Straszęcinie leśni operatorzy będą mierzyli się w kolejnej zręcznościowej konkurencji. Będzie to również doskonała okazja, by przetestować maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

 

 

Na zawody dla operatorów obowiązują zapisy za pomocą formularza internetowego: link do zapisów na testy maszyn i zawody. Będzie też możliwość zapisania się na miejscu, o ile będą jeszcze wolne miejsca.

 

 

 

 

Kto tym razem zdobędzie tytuł?

 

A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją?

 

 

Zostań mistrzem! Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

 

Udział w zawodach Polish Forestry Challenge jest BEZPŁATNY. 

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody od sponsora, a także trofea i upominki od organizatora i organizacji wspierających:
 

 

 

 

Przyczepę do zawodów udostępnia firma Serafin.

 

 

 

 

 

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE