KLimowicz 2024 lipiec

Forest SHOW 2024 w Łobzie

Dodano: 05.01.2024

20 edycja wydarzenia odbędzie się w Łobzie, już 16 marca!

 

Targi Maszyn Leśnych Forest SHOW to wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Przez cały dzień będą się odbywały pokazy maszyn wraz z komentarzem przedstawicieli marek: zobaczymy harwestery, forwardery, przyczepy zrywkowe oraz wiele, wiele innych urządzeń!

 

Co najważniejsze, operatorzy będą mieli okazję przetestować własnoręcznie wybrane modele. Dzięki temu mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami i możliwościami sprzętu do pracy w lesie!

 

Odbędzie się też giełda maszyn używanych, zwiedzający zobaczą bogatą wystawę najróżniejszych modeli, a chętni mogą spróbować swoich sił w konkursie POLISH FORESTRY CHALLENGE - mistrzostwach operatorów maszyn leśnych!

 

Na specjalnie przygotowanej Scenie Forest SHOW odbędą się spotkania branżowe związane z przetargami na prace leśne, edukacją leśną, poradami prawnymi, a także konkursami i animacjami dla najmłodszych!

 

Na miejscu znajdziecie też bezpłatną strefę zabaw dla dzieci, ognisko i catering.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie - wstęp wolny! 

 

Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie. Zachęcamy też do zapisywania się na wydarzenie na facebooku!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE