stihl wiosna
Technika leśna

Ufkes Greentec Cheetah 30/80: Wysokowydajny rębak o szerokim zastosowaniu

Dodano: 13.03.2024

Uniwersalny rębak Greentec Cheetah z podajnikiem combi w ofercie firmy Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne!

 

Greentec Cheetah 30/80 to lekki, ale wydajny rębak do zastosowań profesjonalnych. Wyposażono go w unikalny podajnik 'combi', który można ustawić pod kątem ładowania żurawiem lub ręcznie. W obu wypadkach maszyna spełnia standardy CE.

 

 

Urządzenie jest napędzane przez 75 konny silnik renomowanej marki Kubota, który zapewnia wysoką wydajność I powoduje, że jest to jeden z najbardziej wydajnych modeli dostępnych na rynku. To jednak nie przekłada się na masę, bowiem waży niecałe 3,5 tony. Dzięki temu, a także własnemu zawieszeniu kołowemu, Greentec Cheetah 30/80 może być bez problemu transportowany typowym samochodem. Rębakiem można operować na odległość przy pomocy sterownika radiowego.

 

 

Tarczowy mechanizm zrębkujący o promieniu (960 mm) rozdrabnia materiał nawet do 30 centymetrów i wykonany jest z wysokoiej jakości stali S335; cechuje się długą żywotnością I wysoką wydajnością. Rębak jest przyjazny dla użytkownika I łatwy w utrzymaniu. Kąt zrębkowania 50° sprawia, że obroty są płynne, a zrębki mogą służyć jako biomasa dzięki odpowiednim rozmiarom. To doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych arborystów i firm zajmujących się urządzaniem terenów zielonych!

 

Rębak Greentec Cheetah 30/80 można znaleźć w ofercie firmy Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne.

 

 

Źródło: materiały prasowe Greentec/Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne

Fot.: materiały prasowe Greentec/Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne

Opracowanie: redakcja

materiał promocyjny

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE