WBleasing
Technika leśna

Log Max 2000T - wydajny maluszek

Dodano: 01.06.2022

Najnowszy model głowicy LogMax jest niewielki, ale bardzo wydajny.

 

Głowica trzebieżowa Log Max 2000T osiąga największą produktywność podczas ścinki drzew o średnicy od 6 do 25 centymetrów, choć może ścinać rośliny do 41 centymetrów średnicy. Urządzenie waży 420 kilogramów i jest najnowszym dodatkiem do serii T.

 

 

W stosunku do poprzednika, 2000T jest o 30% szybsza - rolki przesuwają  drzewa z prędkością 4 metrów na sekundę! Jednocześnie, silniki rolek są mniejsze i pracują przy większym ciśnieniu. Większe ciśnienie w układzie przyczynia się również do zwiększenia mocy piły. Miniaturyzacja idzie w parze ze zwiększoną wytrzymałością: wymieniono niemal wszystkie siłowniki na solidniejsze, wyposażone w mocniejsze elementy. 

 

 

Nowy napinacz łańcucha pilarki ułatwia codzienną eksploatację urządzenia - można go regulować zwyczajnym elastycznym śrubokrętem.

 

 

Zmian jest naprawdę sporo: noże okrzesujące są odlewane według nowego wzoru z ulepszonym kątem cięcia, a mocowanie górnego noża zostało przeprojektowane by zwiększyć jego żywotność. Czujnik długości jest bezdotykowy, dzięki czemu jego żywotność została znacznie wydłużona, a potrzeba serwisu praktycznie nie istnieje.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE