katalog 2023

Duże maszyny na Forest SHOW

Dodano: 21.02.2023

Na największym wydarzeniu w branży leśnej nie może zabraknąć dużych maszyn leśnych!

 

Duże marki sprzętu do pracy w lesie zapowiedziały już, z jakimi maszynami zjawią się na Forest SHOW 11 marca. 

 

Firma Kopa-Kamiński, przedstawiciel marki Rottne w Polsce, przjedzie z harwesterem H21 - największym modelem maszyny ścinkowej, zaprojektowanej do ścinek. Operatorzy będą mieli okazję spróbować swoich sił za sterami i zobaczyć niebieski harwester w akcji podczas dynamicznych pokazów. Poza tym, kto wie, być może na stoisku i placu manewrowym firmy Kopa-Kamiński znjadzie się coś jeszcze...

 

Ze swoimi maszynami przybędzie także firma Kompania Leśna, która podobnie jak Kopa-Kamiński, prezentuje się na Forest SHOW praktycznie od samego początku. Jakie dokładnie modele zobaczymy, pozostaje na razie tajemnicą. Na pewno warto przyjechać i przekonać się samemu!

 

Kolejny "stały bywalec" Forest SHOW to oczywiście firma ForTech Serwis, która zaprezentuje harwester EcoLog 580E z głowicą Log Max 5000 o maksymalnej średnicy ścinki 62 centymetry. Egzemplarz, który będzie można podziwiać na placu manewrowym, został wyprodukowany w 2017 roku i obecnie ma przebieg 13900 motogodzin. Maszynę będzie można testować i zobaczyć w akcji podczas dynamicznych pokazów. Pozostałe atrakcje na stoisku, podobnie jak w przypadku firmy Kopa-Kamiński, pozostają na razie osnute mgłą tajemnicy.

 

Harwester Ponsse Bear będzie można podziwiać przy stoisku CDN Ergo. To największy model w serii, o masie niemal 25 ton z żurawiem o wysięgu 9,5/11 metrów i silnikiem dysponującym mocą 260 kW. Tę oraz inne maszyny będzie można testować oraz podziwiać podczas dynamicznych pokazów. 

 

Jak widać, warto zjawić się w Straszęcinie 11 marca 2023 roku - zapraszamy wszystkich amatorów techniki leśnej, profesjonalistów, operatorów i przedstawicieli Lasów Państwowych. Wszystkie informacje na temat wydarzenia znajdziecie w notce głównej. Czekamy na Was!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE