onliwood

Targi Forest SHOW 2023

Dodano: 19.01.2023

Największa impreza branżowa w Polsce odbędzie się już 11 marca 2023!

 

Zapraszamy na 19. edycję Forest SHOW! Tym razem spotykamy się w Straszęcinie, 11 marca 2023 roku. Impreza zaczyna się o godzinie 9:00, a kończy o 17:00. Szczegółowy program imprezy można pobrać tutaj.


Wstęp wolny. Na testy maszyn i zawody operatorów obowiązują zapisy przy pomocy formularza online. Uczestnicy muszą oczywiście być pełnoletni i posiadać odpowiednie uprawnienia.


Maszyny mogą testować tylko operatorzy z uprawnieniami, po zapisaniu się i otrzymaniu na miejscu opaski uprawniającej do wejścia na pola testowe.

 

Patronat honorowy nad imprezą obejmują: Polski Związek Pracodawcow Leśnych, RDLP Kraków oraz Gmina Żyraków.

 

Patronat medialny sprawują: miesięcznik GAZETA LEŚNA, Magazyn Biomasa oraz portal www.firmylesne.pl.

 

Na Forest SHOW zjawią się następujący wystawcy: 

 

EnginEcoPower, Agromet-Motoimport, Agro-Partner, Aurox Forestry Machinery, Bergerat Monnoyeur, BHPs, CDN Ergo, FIRMYLESNE.pl, Fortech Serwis, Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, GAZETA LEŚNA, Husqvarna, JMK/Opony Express, Kompania Leśna, Kopa-Kamiński, Las i Ogród Joanna Wojciechowska, Lasmedia, Merkator sp. j. A.M. Bubik, Neste Oleje Klimowicz, Oregon.pl, Orkan, Ośrodek Techniki Leśnej w Jarocinie, PKO Leasing, Planeta Maszyn, Polmar, Polski Związek Pracodawców Leśnych, Preston Group, Rato Industrial Solutions, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Remet CNC Technology, Sadmasz, Serafin Maszyny, SLP Krtiny, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Startlas, Vegatol, Urząd Gminy Żyraków, Utech, Voith, Waryński Origin.

 


Dynamiczne pokazy


Forest SHOW to jedyna impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Dynamiczne pokazy️ maszyn leśnych będą trwały przez cały dzień, a przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny.


W ruchu zobaczymy harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

 


Testy maszyn


Dodatkowo, dla operatorów na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. harwestery, forwardery, rębaki, skidery, przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.


Operatorzy z uprawnieniami, po zapisaniu się, otrzymają opaski od organizatora uprawniające do wejścia na pola testowe i testowania wybranych maszyn. Chętni do testowania maszyn mogą się rejestrować przy pomocy formularza online (wymagana pełnoletniość i odpowiednie uprawnienia).

 

 

 

Wystawa maszyn leśnych


Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę maszyn leśnych. Na Forest SHOW zobaczymy wiele maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

 


Giełda maszyn używanych

 

Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 


Zawody operatorów


POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Forest SHOW. Aktualna edycja odbędzie się na przyczepach zrywkowych. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

 

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), dwukrotnie na forwarderach (2017 - Przasnysz, 2019 - Legnica), na ciągnikach rolniczych (2019 - Borsk) oraz pięciokrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin, 2018 - Połaniec, 2020 - Grodzisk Mazowiecki, 2021 - Augustów, 2022 Borsk).

 

Tym razem zawody rozegrane zostaną na przyczepie zrywkowej dostarczonej przez firmę Serafin Maszyny.

 

Sponsor główny zawodów to Serafin Maszyny.

 

Udział w zawodach Polish Forestry Challenge jest BEZPŁATNY.

 

Zapisy prowadzimy online (przy pomocy elektronicznego formularza) jak również na miejscu podczas imprezy.

 

Zostań mistrzem! Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

 


Scena Forest SHOW


Przez cały dzień na scenie Forest SHOW będą się odbywały spotkania branżowe. Ich tematykę zamieścimy wkrótce!

 


Strefa dzieci, catering, ognisko


Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami, zabawami i animatorami.


Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.


Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 


Dokładny adres i czas Forest SHOW:

 

Straszęcin, ul. Inwestycyjna 5

 

Kontakt:

 

Informacje organizacyjne: +48 518 229 930, +48 609 777 547, sekretariat@lasmedia.pl

Zamawianie stoisk: +48 661 533 241, zbigniew.migda@lasmedia.pl

Regulamin Forest SHOW

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE