Aragorn górny

CAT na Forest SHOW

Dodano: 06.03.2023

Marka CAT reprezentowana przez firmę Bergerat Monnoyeur zjawi się na Forest SHOW.

 

W naszych stronach marki CAT nie kojarzy się bezpośrednio z branżą leśną. To jednak nie oznacza, że znane, żółte maszyny nie mogą się tu przydawać! Na zbliżających się wielkimi krokami targach Forest SHOW zjawi się więc krajowy dystrybutor CATa, firma Bergerat Monnoyeur, a wraz z nią parę ciekawych propozycji...

 

Dziś wiemy na pewno, że na stoisku znajdzie się ładowarka o sterowaniu burtowym 226D3 o masie 2653 kilogramów i udźwigu znamionowym 705 kilogramów. Maszyna dysponuje mocą 50,1 kW, a jednocześnie ma dobrze wytłumioną, hermetyczną i przestronną kabinę oraz fotel z regulowanymi joystickami. To czyni ją doskonałym wyborem do niezliczonych prac z różnymi osprzętami, podczas których generowane są znaczne ilości pyłu i hałasu.

 

Producent przewiduje dla tego modelu nową linię łyżek o zwiększonej pojemności - ale to nie wszystko: maszyna posiada też inteligentny system rozpoznawania osprzętu.

 

Poza ładowarką przedstawiciele CATa przywiozą ze sobą również walec CS12GC o masie 12501 kilogramów i mocy 90 kW, który może się bardzo przydać w pracach nad utrzymaniem dróg leśnych.

 

Pamiętajcie - to i znacznie więcej innych stoisk z ciekawymi maszynami i rozwiązaniami znajdziecie na zbliżającym się Forest SHOW - już 11 marca 2023 roku w Straszęcinie! Wszystkie istotne informacje na temat imprezy znajdziecie w notce głownej. Czekamy na Was!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE