stihl
Lasy Państwowe

LP nie chcą rozmawiać o katalogach

Dodano: 26.10.2021

Polski Związek Pracodawców Leśnych zwrócił się z prośbą do Józefa Kubicy, p.o. dyrektora Lasów Państwowych o możliwość rozmowy z przedstawicielami Ośrodka Rozwojowo - Wdrożeniowego Lasów Państwowych w Bedoniu, opracowujących nowe katalogi pracochłonności. Niestety PZPL spotkał się z odmową tej prośby.

 

 

Związek pismo skierował do LP 13 października br. Poniżej link do pisma:

http://pzpl.org.pl/images/2021.10.13_PZPL_do_DGLP.pdf

 

W odpowiedzi od Józefa Kubicy związkowcy usłyszeli odmowę spotkania oraz zapewnienie, że będą oni mogli uczestniczyć w pracach nad katalogami w późniejszym etapie prac.

Odpowiedź p.o. dyrektora dostępna pod linkiem:

http://pzpl.org.pl/images/2021.10.22_593969_Odpowied%C5%BA_na_pismo_PZPL.pdf

 

PZPL zaznaczył w komunikacie na swojej stronie, że dziękują za deklarację, ale nie prosili w swoim piśmie o włączenie do prac zespołu "w niesprecyzowanej przyszłości", tylko o możliwość spotkania i rozmowy z przedstawicielami ORWLP w Bedoniu.

 

 

Źródło: PZPL

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.