bsp
Lasy Państwowe

Ostre wotum nieufności leśników wobec dyrektora Koniecznego

Dodano: 25.05.2020

Jak donosi oko.press, Rada Krajowej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” wyraziła wotum nieufności wobec Dyrektora Generalnego LP Andrzeja Koniecznego!  

Czytaj dalej »

Konferencja przeciwko nowemu dyrektorowi RDLP

Dodano: 19.05.2020

W poniedziałek 18 maja br. pod siedzibą RDLP w Szczecinku odbyła się konferencja prasowa senatora Stanisława Gawłowskiego i posła Radosława Lubczyka. Panowie sprzeciwiają się powołaniu Łukasza...

Czytaj dalej »

Nowi dyrektorzy RDLP [AKTUALIZACJA 19.05.2020]

Dodano: 19.05.2020

RDLP w Katowicach, Olsztynie, Pile, Poznaniu, Szczecinku i Wrocławiu – tu już wiemy o zmianach dyrektorów RDLP.  Poniżej linki do oficjalnych sylwetek nowych dyrektorów.  

Czytaj dalej »

Nowy dyrektor w RDLP w Katowicach

Dodano: 12.05.2020

Na stronie RDLP w Katowicach pojawiło się nowe nazwisko przy stanowisku dyrektora RDLP - nowym dyrektorem został Józef Kubica.  

Czytaj dalej »

Jaka pomoc dla przedsiębiorców leśnych z LP?

Dodano: 30.04.2020

Przed świętami wielkanocnymi zadaliśmy pytanie Lasom Państwowym, jakie propozycje pomocy zaoferują przedsiębiorcom leśnym, w związku z wystąpieniem pandemii Covid-19. Właśnie otrzymaliśmy...

Czytaj dalej »

Lasy Państwowe nie zmienią cen drewna

Dodano: 24.04.2020

W komunikacie LP zamieszczonym na portalu leśno-drzewnym Bogusław Piątek, zastępca dyrektora generalnego LP ds. gospodarki leśnej informuje, że LP nie mają podstaw do regulacji ustalonych cen na...

Czytaj dalej »

Zniesienie zakazu wstępu do lasów - czy wszędzie możemy wybrać się na spacer?

Dodano: 20.04.2020

Od dzisiaj tj. od 20 kwietnia br. rząd łagodzi restrykcje dotyczące swobodnego przemieszczania się.   Dotyczy to także parków i lasów, do których możemy wyjść nawet bez maseczek...

Czytaj dalej »

Spadek sprzedaży drewna w LP

Dodano: 10.04.2020

Jak podają Lasy Państwowe na portalu leśno-drzewnym, sprzedaż drewna w Lasach Państwowych w pierwszym kwartale br. była o 240 milionów niższa niż przed rokiem.  

Czytaj dalej »

Utrata płynności finansowej LP? - listy do przedsiębiorców

Dodano: 09.04.2020

Niedawno pisaliśmy, że przedsiębiorcy leśni dostają pisma z Lasów Państwowych, o możliwości utracenia płynności finansowej przez LP. Jak wyglądają takie pisma?  

Czytaj dalej »

Utrata płynności finansowej LP?

Dodano: 07.04.2020

Dochodzą do nas sygnały z terenu, że przedsiębiorcy leśni otrzymują pisma z nadleśnictw, a w nich informacje iż LP stoją przed widmem utraty płynności finansowej.  

Czytaj dalej »


1 2 3 4 5 ... »
© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE