proml ponsse

Studium o dotacjach

Dodano: 10.09.2014

26.06.2009
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu uruchomił Studium Podyplomowe ?Dotacje europejskie dla leśnictwa w latach 2009-2013?.

Kierowane jest głównie do pracowników LP.Celem studiów jest zapoznaniu słuchaczy z aktualną wiedzą na temat możliwości pozyskiwania środków europejskich oraz krajowych środków pomocowych dla sektora leśnego, oraz nabycie praktycznych umiejętności przygotowywania wniosków o dofinansowanie projektów z aktualnie dostępnych dla leśnictwa programów operacyjnych Unii Europejskiej.

Studia adresowane są do osób pracujących w nadleśnictwach, regionalnych dyrekcjach Lasów Państwowych, Biurach Urządzania Lasu, Parkach Narodowych, Parkach Krajobrazowych, jednostkach samorządów terytorialnych, które chcą przygotować się do skutecznego aplikowania po środki europejskie i środki krajowe na wsparcie działań z zakresu szeroko rozumianego leśnictwa.

Studium trwa 1 rok (2 semestry), zajęcia będą realizowane podczas dwunastu 2-dniowych zjazdów (sobota - niedziela), zwykle jeden raz w miesiącu.

Każdy uczestnik w ramach pracy dyplomowej przygotuje wniosek o dofinansowanie wybranego przedsięwzięcia.

Opłata za jeden semestr wynosi 2870 zł.

firmylesne.pl
Więcej: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE