husqvarna luty 2023
Informacje

Targi Elmia Wood już w czerwcu!

Dodano: 25.02.2022

W dniach 2-4 czerwca 2022 r. na południe od Jönköping odbędą się jedne z największych na świecie targów leśnych - Elmia Wood. Organizatorzy już nie mogą się doczekać powitania wystawców i gości z Europy, którzy będą uczestniczyć w targach.

 

 

- Stoimy przed złożonymi wyzwaniami związanymi ze szkodami w lasach i gradacjami korników, wzmożoną potrzebą pozyskania drewna, a jednocześnie wielu opowiada się za lasem pochłaniającym dwutlenek węgla. Wynika z tego między innymi, że wielu właścicieli lasów zadaje sobie dziś pytanie, w jaki sposób powinni korzystać ze swojego lasu w przyszłości – mówi Anders Roman z Elmia.

 

- Ostatnio gorąco dyskutowano o wartości lasów oraz o tym, jak należy je użytkować i pielęgnować, i jest dla nas jasne, że wszyscy interesariusze potrzebują miejsca do spotkania i wymiany poglądów - mówi Roman. Dlatego też inwestujemy w dyskusje i debaty panelowe podczas naszych targów - na scenie moderator oraz różnorodni goście będą mieli okazję do ciekawych dyskusji, w których mogą wziąć udział zwiedzający, podkreśla.

 

Bilety wkrótce trafią do sprzedaży na stronie internetowej Elmia Wood. (https://www.elmia.se/wood/)

 

Więcej informacji dostępnych pod adresem mail: anders.roman@elmia.se

 

 

 

Żródło: Elmia Wood

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE