WBleasing
Informacje

Katalog Maszyn Leśnych 2022

Dodano: 22.02.2022

Opisy wiodących marek, w tym rynkowych nowości można znaleźć w szóstym wydaniu Katalogu maszyn leśnych.

 

 

Połączone zespoły GAZETY LEŚNEJ, portalu FIRMYLESNE.pl oraz targów maszyn leśnych Forest SHOW opracowały już szóste wydanie Katalogu Maszyn Leśnych – jedynego na polskim rynku kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych. Ujęliśmy w nim dziewięć kategorii maszyn: pilarki, harwestery, forwardery, ciągniki, przyczepy zrywkowe, rozdrabniacze/frezy, rębaki, sadzarki i inne specjalistyczne maszyny. 

 

Dzięki Katalogowi można na bieżąco śledzić nowości na rynku maszyn leśnych.

– W tym wydaniu pojawia się między innymi nowa brona talerzowa firmy Startlas – mówi Jarosław Harhuraredaktor wydania.

 

Katalog przedstawia opisy modeli, których najważniejsze parametry umieszczone są w przejrzystych tabelach. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

 

Prezentujemy wybrane wersje maszyn, w ofercie sprzedawców mogą one być w różnych konfiguracjach i opcjach. Zachęcamy, po lekturze Katalogu, do bezpośredniego kontaktu z dilerami marek. Informacje zawarte w tabelach pochodzą od producentów i polskich dystrybutorów – są aktualne na chwilę wydania publikacji.

 

Katalog Maszyn Leśnych to rodzaj przewodnika po rynku producentów i dilerów maszyn, który ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom zakup maszyny. Zawsze jednak podkreślamy, że prócz poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy, jakim jest Katalog, przed dokonaniem ostatecznego wyboru maszyny, warto oglądnąć ją na żywo – na przykład podczas Forest SHOW, naszej branżowej imprezy plenerowej, na której prezentowane są maszyny różnych marek w jednym miejscu i jest możliwość ich przetestowania.

 

W Katalogu publikujemy opisy maszyn, których dilerzy czy producenci wsparli aktualne wydanie reklamą lub swoim wpisem dystrybucyjnym pod tabelą.

 

 

Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie, na przełomie lutego i marca 2022 roku. Publikację można też po prostu zamówić w cenie 19,90 zł brutto (9,90 zł + 10 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

 

 

Życzymy miłej lektury!

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE