pko baner
Goń złodzieja

Rutkowski w poszukiwaniu zaginionych maszyn

Dodano: 16.06.2017

Patrol Rutkowskiego przeczesuje lasy w poszukiwaniu zaginionych maszyn, w promieniu 200 km od ich ostatniego miejsca pobytu. Jak zapowiada detektyw, jeżeli maszyny zostały wykorzystan przez innego przedsiębiorcę, zostanie wykluczony on z rynku.

 

 

Sprawa kradzieży maszyn w nocy z 8 na 9 -go czerwca 2017 roku została nagłośniona podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Hotelu "Pod Orłem" w Bydgoszczy.

 

Jak tłumaczy agent Rutkowskiego portalowi patriot24.net - Z pewnością udział w tym zdarzeniu mają osoby związane z pracą skradzionego sprzętu czyli osoby, które wiedziały, gdzie stacjonują maszyny i jak można je uruchomić, by wyjechały na własnych kołach na znaczną odległość.

 

Z najnowszych ustaleń wynika, że maszyny przejechały powoli, leśnymi drogami w stronę Wągrowca. To tam udała się ekipa Krzysztofa Rutkowskiego by rozpocząć prace poszukiwawcze.

 

Krzyztof Rutkowski tłumaczy, że na liczącą 33 lata maszynę mógł się zdecydować np. właściciel podobnego modelu zużytego i zepsutego.

 

 

Informacje o skradzionych maszynach:

 

  • Ciągnik rolniczy ZETOR 16045 nr rej. CBY 78J7 nr ramy 101393 koloru czerwonego rok produkcji 1984

 

  • Przyczepa leśna do załadunku drewna marki PALMS z żurawiem typ 700 nr fabryczny żurawia 12658 nr fabryczny podwozia 1425 koloru czarnego rok produkcji 2013.

 

 

 

Jeżeli posiadasz informacje, lub wiesz gdzie jest zaginiony sprzęt - dzwoń!

 

Numer telefonu: 608 520 312

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE