waryński
Technika leśna

Unowocześnione legendy

Dodano: 11.09.2020

Ciągniki marki Ursus to klasyka polskiego rolnictwa. Obecnie w sprzedaży są ich unowocześnione wersje.

 

 

Jedną z nowości z fabryki Ursusa jest ciągnik URSUS C-3130 Comfort. To maszyna o szerokim wachlarzu zastosowań, stworzona z myślą o operatorach, którzy podczas ciężkich prac cenią sobie przede wszystkim komfort i wygodę pracy.

 

Z pełnym komfortem

Pod maską C-3130 kryje się czterocylindrowy silnik Deutz o mocy 125 KM oraz sprawdzona skrzynia ZF 16 x 16 z Power Hi-Lo. Ten model wyróżnia się wygodą i szeroką gamą zastosowań.

 

Bogate wyposażenie standardowe stanowi o wszechstronności tego ciągnika. Użytkownik już w standardzie dostaje: wygodne siedzisko pomocnika operatora, amortyzację pneumatyczną kabiny, fotel pneumatyczny, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka boczne, cztery pary hydrauliki zewnętrznej, hydrauliczną śrubę rzymską, obciążniki na tył (4 x 50 kg), zaczep automatyczny oraz kamerę cofania.

 

 

„60” w nowym wydaniu

Współczesne rolnictwo kładzie wyjątkowy nacisk na nowoczesną technologię połączoną z prostotą wykonania i uwzględnieniem wygody operatora w maszynie. Tym charakteryzuje się właśnie nowy ciągnik Ursus C-360. Sprawdzi się on zarówno w małych, jak i dużych gospodarstwach rolnych, na ulicach miast, w sadach i ogrodach oraz oczywiście w lesie czy szkółkach leśnych.

 

Duża zwrotność i manewrowość to zasługa przedniej osi z zamontowaną przekładnią kątową. Dzięki niej promień skrętu tego modelu to 2,89 metra!

 

Sercem C-360 jest turbodoładowany, czterocylindrowy silnik diesla o mocy 44,1 kW, co równa się 60 KM. Zapewnia to większą moc i moment obrotowy, które wpływają na efektywność pracy tą maszyną.

 

 

Ciągniki Basak

W swojej ofercie Ursus Dystrybucja posiada także ciągniki tureckiej marki Basak. Gama obejmuje maszyny w mocach od 60 do 120 KM.

 

Firma Basak współpracuje z renomowanymi dostawcami komponentów np. CARRARO, PERKINS, ZF, DEUTZ. Producent posiada własne centrum badań i rozwoju, centrum logistyczne części zamiennych, oferuje również własne silniki, skrzynie biegów, hydraulikę oraz inne maszyny rolnicze. Roczna wydajność produkcji wynosi 10 000 ciągników.

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE