stihl
Technika leśna

Nowe głowice Waratah

Dodano: 12.11.2020

Waratah Forestry Equipment wprowadziła do swojej linii 200 Series dwa nowe modele: głowice harwesterowe H219 i H219X.

 

 

Nowe modele, stworzone przede wszystkim do trzebieży późnej lub zrębu. Głowice są zaprojektowane tak, aby z łatwością radzić sobie z pniami o zmiennej średnicy w drzewostanach mieszanych, z krzywym drewnem liściastym lub podczas korowania.

 

Wąska konstrukcja głowicy zapewnia lepszą widoczność w trzebieżach, a jednocześnie pozwala na obróbkę pni do 75 cm średnicy.

 

Nowe modele H219 i H219X są wyposażone w nowy system tnący SuperCut 100S, który oferuje dużą łatwość serwisowania. Kolejną z zalet SuperCut 100S jest ulepszony system napinania łańcucha, który wydłuża żywotność prowadnicy i końcówki piły, jednocześnie ograniczając odskakiwanie łańcucha.

 

Dodatkowo głowice można wyposażyć we wzmocnione osłony rolek podających i wzmocnioną ramę głowicy. Zredukowano również ilość węży hydraulicznych i poprawiono położenie tych, które zostały, aby uniknąć ich mechanicznym uszkodzeniom.

 

Waratah H219 i H219X są obecnie dostępne dla klientów w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Rosji i regionie Azji i Pacyfiku.

 

 

 

Źródło: Waratah

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE