tex-star
Technika leśna

Komputery mobilne Zebra

Dodano: 24.04.2019

Dotykowe komputery mobilne Zebra TC57 to wytrzymałe i wydajne urządzenia, które umożliwiają personelowi terenowemu rejestrowanie i zarządzanie danymi o zasobach.

 

 

Praca w terenie bywa wymagająca ze względu na wiele zmiennych, takich jak czynniki atmosferyczne, wyzwania związane z konkretną lokalizacją i komunikacją czy też konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W przypadku podmiotów zajmujących się gospodarką leśną bardzo istotne jest efektywne i oszczędne administrowanie zasobami oraz optymalizowanie przebiegów pracy. Pomagają w tym nowoczesne technologie.

 

Systemy i urządzenia przystosowane do wymagań branży leśnej mogą znacznie usprawnić pracę dzięki skutecznej wymianie informacji – jest to szczególnie istotne w przypadku pracowników rozproszonych w terenie. Wykorzystanie technologii umożliwia osiągnięcie wymiernych korzyści, poprzez zarządzanie danymi oraz identyfikację i lokalizację zasobów przedsiębiorstwa.

 

Rozwiązania mobilne firmy Zebra Technologies – obejmujące komputery mobilne wyposażone w czytniki kodów kreskowych lub skanery RFID – usprawniają przepływ danych i pozwalają zoptymalizować pracę personelu terenowego. Mogą nie tylko pomóc zwiększyć wydajność pracy pracowników leśnych, ale również podnieść poziom komunikacji między nimi, co jest znacznym ułatwieniem w codziennej pracy oraz podczas sytuacji kryzysowych.

 

Komputery mobilne Zebra TC57, wyposażone w ekrany dotykowe, działające pod kontrolą systemu Android i przystosowane do eksploatacji w trudnych warunkach, zapewniają widoczność zasobów w czasie rzeczywistym i znacznie usprawniają zarządzanie towarami i pracą personelu.

 

Bezkompromisowa odporność na upadki pozwala na wykorzystywanie tych urządzeń w codziennej pracy w terenie, w tym przy wydawaniu potwierdzeń dostaw i odbioru towarów, elektronicznego rejestrowania czasu pracy pracowników leśnych oraz monitorowania przebiegu serii procesów.

 

Urządzenia pozwalają rejestrować dane w postaci kodów kreskowych i zarządzać nimi w ramach systemów informatycznych, planować i zlecać zadania, nadzorować ich wykonywanie przez personel oraz sporządzać raporty. Są niezastąpionymi narzędziami przy pomiarze, lokalizowaniu i katalogowaniu oznaczonych drzew i drewna.

 

Wzmocnione komputery mobilne Zebra TC57 charakteryzuje najniższy łączny koszt posiadania na rynku, ponieważ okres ich eksploatacji został bezpiecznie przedłużony dzięki pomocy technicznej i kompatybilności z przyszłymi wersjami systemu Android oraz zastosowaniu rozwiązania LifeGuard (które zapewnia bezpieczeństwo systemu operacyjnego w całym okresie projektu, długo po zakończeniu wsparcia przez Google).

 

Komputery mobilne Zebra TC57 dostarczane są z całą gamą rozwiązań i narzędzi programowych rodziny Mobility DNA, ułatwiających pracę administratorów IT, programistów aplikacji, jak i samych użytkowników końcowych.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE