Kirdzik
WBleasing
Technika leśna

Dingo z Hiszpanii

Dodano: 21.12.2016

Dingoma Company S.A. założona została w 1992 roku w Hiszpanii. Jej głównym celem od początku było i jest nadal rozwój i budowa uniwersalnych maszyn leśnych, głównie do zrywki i transportu drewna.

 

 

Firma sama wykonuje wszystkie prace od projektu, aż po wykonanie części składowych i montaż maszyny.

 

Ponadto Dingoma posiada własny serwis konserwacji i naprawy maszyn, z zapasem części zamiennych, wszystko po to, aby swoim klientom zapewnić szybką i sprawną obsługę.

 

Forwardery Dingo charakteryzują się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i komponentów do swojej konstrukcji. Wyposażone są w silniki Deutz najnowszej generacji, wykorzystują do pracy żurawie dostarczane przez firmy takie jak: Loglift, Epsilon i automatyczną skrzynią biegów ZF, która pozwala im osiągnąć prędkość do 40 km/godz. Są one zatem najszybsze na rynku spośród wszystkich marek.

 

Automatyczna przekładnia mechaniczna „Power Shift” jest łatwiejsza do utrzymania i generuje niższe koszty zakupu. Nie przegrzewa się, ma wyższy moment obrotowy i prędkość prawie dwukrotnie wyższą w porównaniu do standardowych układów hydraulicznych montowanych w innych forwarderach.

 

W ofercie znajdują się dwa modele. AD18 to mniejsza i bardziej kompaktowa maszyna, posiadająca czterocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 154 KM. AD24 to forwarder większy, bardziej wydajny, z sześciocylindrowym silnikiem, osiągającym moc 215 KM.

 

Dodatkowy osprzęt, zabudowa, żuraw do każdego z nich jest montowany na indywidualne żądanie klienta.

 

Oba modele oferowane są dodatkowo jeszcze w dwóch wariantach – sześcio- oraz ośmiokołowej.

 

 

JH

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE