WBleasing
Technika leśna

13 000 maszyn Ponsse

Dodano: 21.02.2018

Nowy rok zaczął się dobrze dla czarno żółtych maszyn z Finlandii. Z taśmy w fabryce w Vieremä zjechała maszyna z numerem 13 000.

 

 

Harwester z tym numerem to model Ergo 8W. Została ona już dostarczona nowemu właścicielowi z Niemiec.

 

Rok 2018 jest dla tej firmy niezwykle ważny – w tym roku Ponsse ma zamiar ukończyć największą inwestycję w swojej historii, od chwili jej założenia. Mianowicie chodzi o rozbudowę powierzchni produkcyjnej z 2,7 do 4 ha. Jak zaznacza producent, inwestycja ta przyczyni się do ciągłego doskonalenia i rozwoju jakości, elastyczności i wydajności fabryki.

 

Rozszerzenie zaplecza produkcyjnego umożliwi także reagowanie na zmieniające się sytuacje rynkowe z większą elastycznością oraz bardziej wydajne dostosowanie maszyn do wymagań klientów.

 

Nowe obiekty w Vieremä zostaną ukończone do końca roku i będą najbardziej zaawansowanym zakładem produkcji maszyn leśnych na świecie.

 

– Nasza silna koncentracja na rozwoju maszyn leśnych wymaga stałego rozwoju naszych możliwości produkcyjnych. Tylko w ten sposób możemy zaspokoić potrzeby naszych klientów i pozostać w czołówce producentów na wymagającym rynku maszyn leśnych. Bezpieczna, nowoczesna fabryka to także ważna inwestycja w naszych pracowników, mówi prezes i dyrektor generalny Ponsse, Juho Nummela.

 

Fabryka Ponsse w Vieremä zatrudnia obecnie 570 pracowników, z czego 390 pracuje w zadaniach produkcyjnych. Wszystkie maszyny leśne Ponsse są właśnie tam produkowane.

 

 

JH

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE