husqvarna
Informacje

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS 2018

Dodano: 15.05.2018

Największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego już we wrześniu w Mostkach!

Interesujesz się nowymi trendami w sektorze leśnym? Odwiedź w dniach 7-9 września 2018 roku Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS – największą w Polsce ekspozycję maszyn, urządzeń, narzędzi i artykułów wykorzystywanych w gospodarce leśnej i przemyśle drzewnym.

 


W tym roku Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS ponownie zawitają do Nadleśnictwa Świebodzin. Podobnie jak 4 lata temu, XVI odsłona wydarzenia, odbędzie się w Mostkach, na terenie bardzo zróżnicowanym przyrodniczo, gdzie na uczestników Targów czekać będzie wiele niezapomnianych atrakcji. Do udziału w Targach zapraszamy firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.

 

Nowe trendy i technologie

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to z jednej strony okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, z drugiej zaś idealne miejsce, by spotkać producentów i sprzedawców maszyn oraz wziąć udział w licznych leśnych warsztatach i prelekcjach. Przypomnijmy, że ostatnia edycja Targów zlokalizowana na powierzchni 59.000 m2 wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.


W wydarzeniu wzięło udział 5159 zwiedzających oraz ponad 130 wystawców.

Wspaniała atmosfera sprzyjała nawiązaniu kontaktów handlowych, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz dokonywaniu zakupów. W naturalnym środowisku swoją ofertę zaprezentowały firmy nie tylko z Polski, ale i Austrii, Białorusi, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Szwecji i Włoch.

 

Dynamiczne pokazy maszyn w czasie pracy

Odbywające się cyklu dwuletnim Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, to wydarzenie, które chętnie odwiedzają przedstawiciele lasów państwowych, pracownicy zakładów usług leśnych, władze miast i gmin oraz rolnicy. Głównym magnesem przyciągającym branżę leśną na Targi EKO-LAS jest organizacja wydarzenia w całości na terenach leśnych, dzięki czemu uczestniczący w nich wystawcy mają możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna.

 

 

Konkurs o Złoty Medal

Podczas tegorocznej edycji Targów organizatorzy kontynuują innowacyjną na polskim rynku formułę prestiżowej nagrody – Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie mogą wziąć wszyscy wystawcy, którzy zgłoszą swój udział w Targach EKO-LAS oraz posiadają w swoim portfolio innowacyjne rozwiązania leśne na nowy sezon, które są wykonane w oparciu o najwyższe technologie.

 

Złoty Medal to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat przez skład Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich i licząca się na runku rekomendacja specjalistów, która podkreśla innowacyjność oraz wysoką jakość produktu lub usługi.

 

Więcej informacji znaleźć można na www.ekolas.mtp.pl

 

 

Źródło: Informacja prasowa Organizatora

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE