obrol
fcc
Informacje

Obroty Logset Oy wzrosły do ​​rekordowego poziomu ponad 40 milionów Euro

Dodano: 26.03.2019

Dokładnie obrót firmy w ubiegłym roku wyniósł niemal 40,13 miliona euro. Dla porównania w 2017 roku wynik ten wynosił nieco ponad 30,92 mln euro. Wzrost zatem wyniósł blisko 30%.

 

 

Na dobry wynik firmy złożył się wysoki popyt na maszyny tego producenta w Europie, ale także duży wzrost na rynku rosyjskim i południowoamerykańskim. Szczególnym powodzeniem mogą poszczycić się głowice ścinkowe, hybrydowy harwester, oraz szeroka gama forwarderów. Pod koniec 2018 r. Wartość zamówień osiągnęła rekordową wartość 19,8 mln euro (w 2017 r. było to 7,3 mln euro).

 

W 2018 r. Logset nie tylko skupiał się na wzroście sprzedaży, ale także na rozwijaniu swojej działalności. Usprawniono zakupy materiałów do produkcji maszyn, co obniżyło koszty w porównaniu z poprzednim rokiem. Zmieniono sposób wyceny i zarządzania produkcją oraz sprzedażą w firmie. Koszty ponoszone przez naprawy gwarancyjne zmniejszono przez zaostrzenie kontroli jakości podczas etapu produkcji. Dzięki temu wzrosła także jakość samych produktów Logset.

 

W zeszłym roku producent skupił się również na nowych maszynach z silnikami Stage V, które spełniają zaostrzone przepisy dotyczące emisji spalin, kabinach „Smooth Ride”, oraz nowościach przygotowanych na bieżący rok.

 

- Logset miał fantastyczny rok. Postępowaliśmy zgodnie z planem w prawie wszystkich obszarach, czego wyniki są teraz wyraźnie widoczne. Dzięki zwiększonej aktywności operacyjnej, rekordowemu przyjęciu zamówień i ciągłemu wysokiemu popytowi na początku tego roku, firma jest aktualnie w świetnej formie, mówi dyrektor zarządzający Jussi Malmi.

 

Firma oczekuje, że nowe produkty i rozwiązania serwisowe, które zostaną wprowadzone w 2019 r., jeszcze bardziej wzmocnią pozycję marki na rynku.

 

 

 

Źródło: logset.com

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE