husqvarna
Informacje

Hubertus arena 2017

Dodano: 04.10.2017

W dniach od 13 do 15 października br. w hali ExpoMazury w Ostródzie odbędą się targi Hubertus Arena.

 

 

Hubertus Arena 2017 jest już 4. edycją cieszącej się ogromnym zainteresowaniem imprezy, która łączy obchody święta myśliwych i jeźdźców z targami branżowymi.

 

Największe firmy produkujące i sprzedające wszystko to, co potrzebne myśliwym, jeźdźcom, miłośnikom psów, a także survivalowcom prezentują tutaj swoją ofertę.

 

Wystawcy mają szansę wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty handlowe, a także poznać oczekiwania potencjalnych klientów.

 

Zwiedzający mogą poznać najnowsze trendy w wyposażeniu i technikach myśliwskich, spróbować pysznych potraw, uzyskać porady specjalistów oraz zakupić produkty prosto od ich producentów i dystrybutorów.

 

Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Środowiska, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela oraz Polskiego Związku Łowieckiego. Targi, zorganizowane po raz czwarty, będą okazją do rozpropagowania polskiej tradycji myśliwskiej na terenie północnej Polski.

 

Wśród wystawców znajdą się dystrybutorzy i producenci optyki, amunicji, broni, odzieży i obuwia dla myśliwych. Targom towarzyszyć będą panele dyskusyjne, będzie okazja do spotkania z ekspertami i specjalistami rynku myśliwskiego.

 

Przygotowano również ścieżkę edukacyjną przygotowana we współpracy z Lasami Państwowymi oraz Polskim Związkiem Łowieckim. Dzieci i młodzież będą miały okazję do poznania jak funkcjonuje las, jego mieszkańcy oraz nauczą się jak można chronić przyrodę.

 

Podczas targów zostanie zaprezentowana oferta kulinarna producentów dziczyzny oraz nieprofesjonalnych mistrzów kuchni. Zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepsze danie kuchni myśliwskiej. Impreza jest organizowana równolegle z VIII edycją Targów Ogrodniczych Zielona Arena.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE