prime leasing
Informacje

eROBOCZE SHOW w Sosnowcu

Dodano: 03.06.2019

Dynamiczne pokazy maszyn, testy, zawody operatorów i konkursy, to atrakcje 6. edycji eROBOCZE SHOW. Imprezę branży sprzętu budowlanego i roboczego zaplanowano 8 czerwca w Sosnowcu.

 

 

Maszyny i urządzenia, które mogą również znaleźć zastosowanie w firmie leśnej, są podczas eROBOCZE SHOW prezentowane na placu pokazowym i polach testowych, wraz z bezpośrednim komentarzem specjalistów.

Można również samemu je testować ? dostępne są zarówno małe narzędzia, jak i ładowarki, koparki, czy wielkie spycharki. Imprezie towarzyszą zmagania w ramach Polskiej Ligi Operatorów ? konkursu dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.

 

Nie zabraknie polskich premier ? znanych i wiodących producentów maszyn roboczych. Publiczność może wziąć udział w konkursach ? Cat challenge ? nowy konkurs na maszynach CAT, Yanek ? The best Operator ? z wykorzystaniem maszyn Yanmar oraz Mistrzowski chwyt, czyli konkurs na maszynie przeładunkowej.

 

Prócz tego oczywiście: stoiska dystrybutorów wiodących marek ze specjalnymi ofertami dla odwiedzających gości, dyskusje i spotkania użytkowników maszyn roboczych, od operatorów, serwisantów i sprzedawców, aż po właścicieli wielkich firm, specjalne wystawy i pokazy, porady serwisantów. A także porady i prelekcja prawnika na temat leasingu, ubezpieczeń i odpowiedzialności. Dla najmłodszych ? strefa dzieci i inne atrakcje.

 

Impreza skupia inwestorów, przedsiębiorców, użytkowników i serwisy maszyn, sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w robotach ziemnych, betoniarskich, wyburzeniowych, drogowych, brukarskich, wykończeniowych, wod. - kan., energetycznych, hydrotechnicznych, kolejowych, w kopalniach i wydobyciu kruszyw, przemyśle budowlanym oraz serwisów, mechaników i ośrodków szkolenia zawodowego.

 

Więcej informacji na portalu Erobocze.pl

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE