bsp
Informacje

Żuraw Farma C6,7 G3

Dodano: 26.01.2018

Nowy żuraw Farma C6.7 G3 to urządzenie o średniej wielkości. W porównaniu ze swoją poprzednią generacją jest dłuższy i mocniejszy.

 

 

Całkowicie nowy mechanizm teleskopowy, ukryte przewody i poprawiona geometria pracy wysięgnika zapewniają dobrą wydajność podczas prac leśnych.

 

Żuraw jest wykonany ze stali o dużej wytrzymałości, oferując dużą moc i niską masę własną, co przekłada się na większą ładowność.

 

Model C6.7 G3 ma nowy zespół obrotowy o sile 10 kNm, który ma o 30% większy moment obrotowy i udoskonaloną konstrukcję w porównaniu z poprzednikami.

 

Siłownik podnoszenia jest dobrze zabezpieczony przed uderzeniami, ale za razem ułatwia serwisowanie.

 

Żuraw Farma C6.7 G3 oferuje zasięg 6,7 m i jest wyposażony w dodatkowy wysięgnik o długości 1,5 m, który na maksymalnym wysięgu podniesie 420 kg.

 

Nowy system podpór zapewnia lepszą stabilność w wyniku obniżenia środka ciężkości. Oznacza to także lepszą widoczność dla operatora. Podpory są przykręcane śrubami, w związku z czym klient może indywidualnie wybrać, którą z wersji podpór chce mieć zainstalowaną w swojej przyczepie (teleskopowe (standard) lub opuszczane (wyposażenie dodatkowe)).

 

Farma C6.7 G3 jest dostępny z przyczepami T9F, T9F 4WD, T10F, T10F 4WD, T10 G2.

 

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://forsmw.com/farma/przyczepy-do-transportu-drewna

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE