Kopa Kamiński

NIK skontroluje Lasy Państwowe?

Posłanki Magdalena Filiks i Katarzyna Osos wnioskowały w NIK o kontrolę w Lasach Państwowych.

 

 

Posłanki na Sejm RP Magdalena Filiks i Katarzyna Osos udały się do Najwyższej Izby Kontroli by złożyć wniosek o przeprowadzenie kontroli w Lasach Państwowych pod kątem nieprawidłowości w zlecaniu podmiotom zewnętrznym "reklam i promocji". Podczas poprzedniej kontroli poselskiej LP odmówiły przedstawienia dokumentacji.

 

Lasy Państwowe mają obowiązek udostępniania dokumentacji, szczególnie w razie zapowiedzianej kontroli poselskiej.

 

"Lasy Państwowe zostały właściwe przejęte przez polityków Solidarnej Polski i są przez nich traktowane jak prywatny folwark. Politycy Solidarnej Polski głośną krzyczą o ochronie lasów - ale w rzeczywistości chcą chronić tylko swój polityczny interes i dostęp do publicznych środków w tej instutucji" - czytamy na facebooku Magdaleny  Filiks.

 

Źródło: facebook (Magdalena Filiks)

Fot: facebook (Magdalena Filiks)

Firmy Leśne
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.