pko leasing

Wypadek z udziałem ciągnika leśnego

Dodano: 23.11.2021

Jak podaje portal infopisz.pl, w czwartek (18 listopada br.) o godz. 6.30 na trasie Drygały – Bemowo Piskie, w gminie Biała Piska, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel Astra z ciągnikiem leśnym.

 

 

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Ustalili, że najpierw doszło do kolizji drogowej. Kierujący pojazdem marki Opel Astra, na łuku drogi, nie zachował należytej ostrożności i zjechał prosto w drogę gruntową, gdzie uderzył w przyczepę wyjeżdżającego ciągnika rolniczego. 72-letni kierowca opla w rozmowie z policjantami powiedział, że zjechał z głównej drogi, bo zmyliły go światła ciągnika. W zdarzeniu tym nie ucierpiała żadna osoba.

 

Kilka minut później w stojących przy pojazdach uczestników tej kolizji wjechał kierujący innego opla. Ten kierowca na łuku drogi także nie zachował należytej ostrożności i pojechał prosto zjeżdżając w drogę gruntową. Uderzył tam w stojących uczestników wcześniejszego zdarzenia. Tym samym cztery osoby zostały ranne. Jeden z poszkodowanych, 58-letni kierowca ciągnika, w ciężkim stanie przetransportowany został do szpitala śmigłowcem.

 

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

 

 

Źródło: KPP Pisz

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE