WBleasing
Technika leśna

Trzecia generacja głowic Kesli

Dodano: 23.06.2022

Na targach Elmia Wood zaprezentowana została nowa generacja głowic harwesterowych znanej marki.

 

Seria KESLA RH-III to, zgodnie z prezentacją na targach Elmia Wood, obejmuje dwa modele przeznaczone do trzebieży: 19RH-III i 21RH-III. Dziewiętnastka jest wyposażona w trzy noże okrzesujące i doskonale sprawdzi się w pracy z krzywymi drzewami, podczas gdy dwódziestka jedynka posiada podwójne tylne noże i jest przeznaczona do drzew o większej średnicy. Drugi model posiada także podwójny układ tnący proAX i chwytak MTH, dzięki czemu jest idealny do pozyskiwania biomasy. 

 

Większe głowice 24RH-III i 26RH-III to bardziej uniwersalne urządzenia, które sprawdzą się zarówno w trzebieżach i rębniach. 24RH-III posiada trzy noże, jest lekka i kompaktowa. Większa 26RH-III z podwójnymi tylnymi nożami z łatwością poradzi sobie nawet z dużymi drzewami o grubych gałęziach.

 

Największe głowice 27, 28, 29 i 30RH-III również przeszły gruntowne zmiany i wpisują się w nowoczesną technologię III generacji. Moduły stanowiące ramę urządzeń są teraz produkowane jako jedna całość, a elementy ruchome są w dużej części odlewane. Wszystkie modele wyposażono też w wytrzymałe osie i łożyska by wydłużyć czas pracy.

 

Układ hydrauliczny nowych głowic KESLA przeszedł gruntowną przemianę, tak, by osiągnąć minimalne straty mocy, wysoką wydajność i elastyczność względem maszyn bazowych. 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE