husqvarna
Technika leśna

Technologie pracy w górskim lesie - pokaz Fortech Serwis

Dodano: 12.11.2021

10 listopada br. na terenie nadleśnictwa Strzyżów odbył się pokaz technologii pracy w górskim lesie przy udziale maszyn firmy Fortech Serwis, który był organizatorem wydarzenia.

 

 

W pierwszej części wydarzenia - zaproszeni przedsiębiorcy leśni oraz pracownicy Lasów Państwowych mogli zapoznać się z możliwościami maszyn leśnych, takich jak harwester, forwarder i skider w warunkach górskich, które przedstwił Leszek Hoffman, prezes Fortech Serwis. W swojej prezentacji w szczególny sposób zwrócił uwagę na możliwości oferowane przez zawieszenie wahadłowe, w które wyposażona jest maszyna marki Eco Log. Głównymi jego zaletami jest możliwość jazdy po warstwicy, regulowany prześwit w zakresie 14,6 - 120 cm, ułatwiona praca na terenach podmokłych, oszczędny silnik, mocny żuraw i wiele innych.

 

 

Po teorii przyszedł czas na praktykę - zgromadzeni uczestnicy mogli podziwiać w akcji m.in. harwester Eco Log 560 D, forwarder Gremo 1050F oraz skider Equus 175 podczas pracy na wzniesieniach. Co więcej harwester zaprezentował możliwość pracy po warstwicy.

 

 

 

Po pokazie terenowym wszyscy udali się na ciepły poczęstunek.

 

W spotkaniu wzięli udział przedsiębiorcy leśni z terenu RDLP Krosno i Kraków, pracownicy LP, przedstawiciele firm EcoLog ze Szwecji i Equus ze Słowacji. Organizatorem wydarzenia i pokazu była firma Fortech Serwis - dystrybutor marek Eco Log, Gremo oraz Equus.

 

 

 

Źródło i zdjęcia: FB Fortech Serwis

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.