Agro Sieć TMC
Technika leśna

Premiera pługu Kompanii Leśnej

Dodano: 14.09.2023

Kompania Leśna z przytupem zaprezentowała się na targach EKO-LAS w Mostkach!

 

Jedną z głównych atrakcji na stoisku znanej firmy produkującej i dystrybuującej sprzęt leśny był premierowy pług leśny KL-A2.

 

"Konsekwentnie budujemy porftolio sprzętowe, starannie dobierając dystrybuowane przez nas europejskie brandy. Rozwijamy również własną produkcję" – mówiła Anna Szerszeń, członkini zarządu Kompanii Leśnej – "Nasze ekspozycje niezmiennie przyciągały tłumy zwiedzających, ale nas cieszy nie tylko sukces frekwencyjny. Dzięki prezentacji na targach utwierdziliśmy się w przekonaniu, że zeszłoroczne, niespodziewane zmiany własnościowe w Kompanii Leśnej bardzo nas wzmocniły. Z zawirowań wychodzimy silniejsi – zarówno na rynku, jak i wewnętrznie. Transformacje, które przeszliśmy, przyczyniły się do rozwoju obsługi posprzedażowej w firmie. Istotnie wzrosła też sprzedaż naszych produktów. Na targach było to widać gołym okiem, bo część ekspozycji została od razu wykupiona. Nasze klembanki i pługi znalazły szczęśliwych nabywców, a my mogliśmy się przekonać, że konkurencyjność dodaje nam skrzydeł".

 

Urządzenie, które zaprezentowano na stoisku Kompanii Leśnej, służy do kompleksowego przygotowania gleby pod sadzenie, z możliwością montażu pogłębiacza. Wersja KL-A1 posiada jeden tgalerz, a wersja KL-A2 - dwa talerze. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania z ciągnikiem o mocy conajmniej 120 koni mechanicznych.

 

Podczas pracy pług odkłada warstwę gleby na bok, tworząc bruzdy i rabaty. Pługi tego rodzaju są bardzo popularne w naszej części Europy i mają opinie przyjaznych środowisku maszyn do tak zwanej "skaryfikacji gleby".

 

Nowe urządzenie poszerza portfolio dostępnych maszyn Kompanii Leśnej, w którym znajdziemy również pług LPZ-PRO z pogłębiaczem czy kompaktor KOALA.

 

Poza nowością w katalogu, Kompania Leśna prezentowała również szereg innych oferowanych sprzętów. Wśród marek warto wymienić Nisula, Kronos, Konrad, Palms, Valentini czy Farmi Forest.

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE