WBleasing
Technika leśna

Dwa nowe modele opon od Yokohama

Dodano: 17.02.2023

Nowe modele opon Alliance Agri Star II sprawdziły się już w pracy w terenie.

 

Yokohama Off-Highway Tyres wprowadziła na rynek kolejne dwa modele popularnych radialnych opon do ciągników Alliance Agri Star II. Od teraz dostępne są rozmiary 800/70R38 i 210/95R18, dzięki czemu łączna liczba SKU w tej gamie opon wynosi 89.

 

„Z ogromną dumą obserwujemy, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów na różnych rynkach, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy czy Holandia. Otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od naszych inżynierów terenowych i partnerów ds. dystrybucji, w szczególności na temat dłuższej przyczepności, niskiego zużycia i wynikającego z tego doskonałego stosunku jakości do ceny" – mówił Angelo Noronha, prezes ‎Yokohama Off-Highway Tyres na Europę.

 

Do opinii na temat nowych modeli opon dołącza francuski przedsiębiorca Olivier Gayet, który korzysta z nich już od ośmiu miesięcy: „Używaliśmy opon Agri Star II do pracy, w tym transportu, przez 1000 godzin i mogliśmy się przekonać, że dzięki nim nigdy nie mieliśmy problemów z przyczepnością na drodze ani na polu [...] dzięki oponom Agri Star II udało nam się zoptymalizować czas pracy".

 

Konstrukcja opon jest testowana od czterech lat. Dzięki unikalnej technologii Stratified Layer Technology (SLT) opracowanej przez Alliance, powierzchnia nacisku tej radialnej opony do ciągników zmienia się przez cały okres eksploatacji, zapewniając przyczepność przez dłuższy czas. „W komentarzach klientów często poruszana jest kwestia dobrej równowagi między przyczepnością a ochroną gleby, wydajnością i jakością oraz poziomem wydajności i komfortem, która według doniesień dorównuje droższym markom" – mówił Angelo Noronha.

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE