stihl
Technika leśna

Bezprzewodowy system pomiarowy harwestera

Dodano: 12.01.2022

Szwedzka firma Dasa z siedzibą w Vaxjo w południowej Szwecji, wprowadza na rynek pierwszy na świecie bezprzewodowy system do pomiaru i sortymentacji pni. To oznacza bardziej efektywną pracę harwestera.

 

 

Operator dzięki ograniczeniu przewodów elektrycznych będzie miał szersze spektrum ruchów głowicą.

 

System Dasa Wireless 1 jest zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z różnymi typami maszyn, zarówno leśnych jak i budowlanych.

 

- Dasa Wireless 1 to innowacja, która wychodzi naprzeciw wyzwaniom współczesnego leśnictwa. Jest to jeden z kilku opracowanych przez nas produktów, które można wykorzystać w połączonym systemie, tak aby usprawnić i uprościć pracę ludziom i firmom w branży, mówi Anders Lidberg, kierownik ds. sprzedaży i marketingu w firmie Dasa.

 

 

Źródło: dasa.se

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.