stihl 21 - 4
Ogłoszenia

Fotopułapka TV-6680 4K[Sprzedam]

Dodano: 20.06.2022

Nagrywa filmy w 4K - najlepsza jakość filmów wideo spośród wszystkich fotopułapek w naszej ofercie!

Bardzo dobra fotopułapka idealnie nadająca się do obserwacji zwierząt np. w lesie, jak również monitorowania domów, domków letniskowych, magazynów, itp. Zastosowany reflektor podczerwieni umożliwia rejestrację także w nocy, nie ujawniając jednocześnie położenia fotopułapki dzięki zastosowaniu diod IR o długości fali 940 nm. Dzięki temu oświetlacz jest zupełnie niewidoczny dla osób postronnych. Kamera wyzwalana jest czujnikiem PIR, po czym w zależności od ustawień wykonuje jedno bądź kilka zdjęć lub nagrywa sekwencję wideo.

TV-6680 to wysokiej klasy fotopułapka 4K, która rejestruje zdjęcia o rozdzielczości 36MP i filmy UHD 4k. Urządzenie posiada stopień wodoszczelności IP66 i zachowuje się doskonale zarówno w dzień jak i w nocy oraz może pracować normalnie w deszczową i śnieżną pogodę. Obiektyw tego aparatu myśliwski ma 110 stopniowy kąt widzenia. Zdjęcia robione przez fotopułapkę mają szerszy widok niż inne aparaty.

Minimalne zużycie energii pozwala na bardzo długi i nieprzerwany czas pracy urządzenia na bateriach, dochodzący nawet do 8 miesięcy.

Szczegóły techniczne na stronie dronado.pl - kategoria Fotopułapki - Zapraszamy

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE