lkt
Lasy Państwowe

Zmiana dyrektora w RDLP w Katowicach

Dodano: 21.04.2021

Józef Kubica, aktualnie p.o. dyrektora generalnego Lasów Państwowych mianował Damiana Siebera, dotychczasowego zastępcę dyrektora RDLP w Katowicach na stanowisko p.o. dyrektora tejże jednostki.

 

 

Damian Sieber, nowonominowany p.o. dyrektora RDLP jest absolwentem Technikum Leśnego im. Stanisława Morawskiego w Brynku i Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku leśnictwo. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Genetyki i Selekcji Drzew Leśnych.

 

Swoją karierę zawodową w LP od 1991 roku przepracował w Nadleśnictwie Brynek. W 2018 roku został tam inżynierem nadzoru, ok. dwa lata później, w 2020 roku, awansował na zastępcę dyrektora RDLP w Katowicach ds. rozwoju.

 

Obecnie przejął kierownictwo nad RDLP w Katowicach, od niedawno awansowanego na p.o. dyrektora generalnego LP Józefa Kubicy. Jest także wiceprzewodniczącym prezydium katowickiego oddziału Międzyregionalnej Sekcja Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność" oraz przewodniczącym tej organizacji związkowej w Nadleśnictwie Brynek.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE