Kirdzik
Lasy Państwowe

Przetargi stoją, kuchnia pracuje

Dodano: 05.03.2023

Startuje druga edycja programu "Natura od kuchni" organizowanego przez Lasy Państwowe, uczestnicy mogą liczyć na dofinansowanie do 10 tysięcy złotych.

 

W konkursie mogą brać udział koła gospodyń wiejskich wpisane do krajowego rejestru KGW. Zadaniem jest stworzenie projektu związanego z wykorzystaniem żywności pochodzenia leśnego. Najlepsze pomysły promujące dziczyznę i płody runa leśnego otrzymają dofinansowanie w wysokości do 10 tysięcy złotych. 

 

Pierwsza edycja konkursu była bardzo udana i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kół gospodyń wiejskich. Wpłynęło ponad 600 wniosków, spośród których dofinasowanie otrzymało aż 590 z nich. Po czym dodaje – Cieszy nas nie tylko ilość organizacji, jakie wyraziły wolę współpracy z Lasami Państwowymi, ale przede wszystkim kreatywne pomysły doskonale wypełniające założenia konkursu. Wspólnie z kołami gospodyń wiejskich promowaliśmy las, zdrowy tryb życia i najlepsze produkty, jakie daje nam natura.

-mówił Józef Kubica

 

Nietrudno zauważyć, że na konkurs przeznaczane są znaczne sumy pieniędzy. A tymczasem pieniędzy na usługi brakuje - przetargi w Lasach Państwowych nadal stoją. Najświeższe informacje na temat przetargów znajdziecie w specjalnym serwisie przetargowym.

 

Fot. Andrew Ridley

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE