katalog 2023
Informacje

Zmierz się w zawodach operatorów!

Dodano: 25.08.2023

IV Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów powracają - wraz z nimi atrakcyjne nagrody i moc wrażeń na zbliżających się targach EKO-LAS!

 

Po 5 latach przerwy powracają Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów, które odbędą się 8 września 2023 podczas targów EKO-LAS w Mostkach koło Świebodzina! To już czwarta edycja wydarzenia, w którym na śmiałków czekają atrakcyjne nagrody oraz interesujące konkurencje. Zawodnicy zmierzą się na maszynach znanych marek: John Deere, Rottne, Komatsu i Ponsse! 

 

Nowością w zbliżających się zawodach będzie trybuna, dzięki której kibice będą mogli obserwować zmagania operatorów na siedząco, słuchając komentarza spikera i korzystając z oferty gastronomicznej.

 

W zawodach może wziąć udział każdy, kto lubi sportową rywalizację, pracuje na forwarderze przynajmniej od roku i posiada uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych nategorii II Ż wydane przez UDT. Jest o co walczyć! Zwycięzca będzie miał okazję do spróbowania swoich sił na Mistrzostwach Świata, a na osoby na podium czekają atrakcyjne nagrody:

 

I miejsce - 2500 złotych oraz zbiornik mobilnego tankowania oleju napędowego SWIMER mobi5S o pojemności 400 litrów

II miejsce - 1000 złotych

III miejsce - 500 złotych 

 

Organizatorami zawodów są Grupa MTP i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, a sponsorem głównym - Portal Dobrych Maszyn X Giełda. Nagrody sponsoruje także marka Swimer. 

 

Chcesz wziąć udział w zawodach? Wszystko możesz załatwić na tej stronie

 

Ważne informacje dla zawodników można znaleźć tutaj.

 

Więcej na temat targów EKO-LAS znajdziecie wchodząc na stronę organizatora. Widzimy się na miejscu!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE