Kirdzik
Informacje

Złoty Medal Targów EKO-LAS - znamy laureatów!

Dodano: 31.08.2023

Na targach EKO-LAS w Mostkach zaplanowano naprawdę wiele atrakcji dla zwiedzających - z branży leśnej i nie tylko!

 

Jak przystało na targi leśne, EKO-LAS w większości znajdują się właśnie między drzewami. Wzdłuż wytyczonych ścieżek - łącznie aż 3 kilometry zwiedzania! - ustawi się ponad 100 stoisk wystawców, którzy zaprezentują aż 150 marek związanych z pracą w lesie i nie tylko! Łącznie targi odbywają się na powierzchni aż 20 hektarów.

 

Obecność na targach potwierdziły już najważniejsze marki maszyn leśnych: Komatsu, Ponsse, John Deere, EcoLog czy Rottne. Nie zabraknie także przyczep zrywkowych i żurawi (tu między innymi Palms, Nisula czy Farma), a także części i środków eksploatacyjnych do maszyn - w tej kategorii wśród wystawców zobaczymy Neste Oils czy Hydrofast.

 

Jednym z najważniejszych elementów targów jest nagroda Złotego Medalu Targów EKO-LAS 2023: Złoty Medal Grupy MTP, przyznawany innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Analiza grona ekspertów wyłoniła już tegorocznych laureatów, których również będzie można spotkać na targach: 

 

Z pierwszym miejscem, zbudowany przez firmę KOTSCHENREUTHER FORST & LANDTECHNIK GmbH & Co. KG ciągnik do prac leśnych oparty o 110 konny model 6100M, wyposażony w szereg innowacyjnych usprawnień i udogodnień.

 

 

Z drugim miejscem TX1 TAXUS IT - innowacyjny odbiornik GNSS, ułatwiający pracę w terenie i niwelujący błędy pomiarowe, stworzony przez firmę TAXUS IT Sp. z o.o.. To autorski projekt stworzony z myślą o osobach, które pracują w trudnych warunkach terenowych i wymagają kompaktowego, a zarazem niezawodnego rozwiązania.

 

 

Na stronie targów można też głosować na wybrany produkt w kategorii Wybór Konsumentów - zachęcamy do składania głósów, zwycięzcy zostaną wyłonieni na targach!

 

Do rozpoczęcia targów zostało już tylko niecałe siedem dni. Wszystkie istotne informacje znajdziecie na stronie targów. Widzimy się na miejscu!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE