onliwood
Informacje

"W obronie polskich lasów"

Dodano: 21.03.2023

Kolejna kampania Solidarnej Polski pod hasłem "W obronie polskich lasów" jest koordynowana przez pracownika LP, Dariusza Mateckiego.

 

W mediach pojawił się warty uwagi artykuł na temat działalności Dariusza Mateckiego. Całość można przeczytać na portalu Onet.pl. Co to ma wspólnego z Lasami Państwowymi czy sektorem leśnym?

 

Dariusz Matecki wraz z współpracownikami koordynują teraz kolejną kampanię Solidarnej Polski - "W obronie polskich lasów". Partia Zbigniewa Ziobry planuje teraz zebranie 100 tysięcy podpisów pod projektem obywatelskiej ustawy o tej samej nazwie, argumentując, że "Unia Europejska chce zawładnąć polskimi lasami. Chce przejąć kontrolę nad jedną trzecią terytorium Polski" (słowa wiceministra rolnictwa Janusza Kowalskiego, znanego również z niechęci do kolorowych kredek w przedszkolach).

 

Wcześniejsza kampania "W obronie chrześcijan" miała na celu stworzenie projektu ustawy zakładającego karę więzienia za śmianie się z kościoła. 

 

Obie akcje są koordynowane przez Dariusza Mateckiego - radnego Solidarnej Polski i pracownika Lasów Państwowych, obecnie zajmującego stanowisko Kierownika Zespołu ds. Współpracy z Otoczeniem Regionalnym. Tego samego, który po ujawnieniu danych osobowych syna Magdaleny Filiks grozi udostępnianiem w sieci kolejnych prywatnych informacji na temat posłanki, jednocześnie nazywając ją "manipulantką". 

 

Źródło: onet.pl, oko.press

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE