KOPA KAMIŃSKI
Informacje

Usługi Leśne 2024 - Webinar

Dodano: 12.09.2023

10 października 2023 roku odbędą się warsztaty poświęcone przetargom na usługi leśne.

 

Realizacja Usług Leśnych na rzecz jednostek Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe” - to tytuł spotkania organizowanego przez firmę Directe, podczas którego uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat postępowań przetargowych prowadzonych przez Lasy Państwowe. To oczywiście przekłada się na zmniejszenie ryzyka utraty zamówienia i budowanie przewagi na rynku.

 

Warsztaty obejmą całość procedury postępowania od momentu ogłoszenia Specyfikacji Warunków Zamówienia, przez przygotowanie oferty, aż do czynności prowadzonych po otwarciu kopert, włączając odwołania do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej.

 

Tę wartościową dla przedsiębiorców wiedzę przekażą specjaliści - radcowie prawni Izabela Ziemblicka i Maciej Kiesler oraz adwokat Jakub Lorenz, specjalizujący się w zakresie zamówień publicznych, którzy przez wiele lat świadczyli usługi na rzecz jednostek Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.

 

W ramach warsztatów uczestnicy otrzymują możliwość udziału w transmisji LIVE na platformie ClickMeeting z możliwością zadawania pytań (platforma nie wymaga instalacji aplikacji – do udziału wystarczy aktywacja otrzymanego linku), 30 dniowy dostęp do nagrania z warsztatów, zestawienie dokumentów potrzebnych do złożenia oferty i informacje na temat sposobu ich pozyskania, a także checklistę do weryfikacji poprawności składanej oferty.

 

Webinar odbędzie się 10 października 2023 o godzinie 16:30. Cena do dnia 30 września 2023 wynosi 299 złotych, a od 1 października 2023 - 349 złotych. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE