onliwood
Informacje

Trwają targi EKO-LAS

Dodano: 05.09.2023

Targi EKO-LAS w Mostkach koło Świebodzina trwają w najlepsze!

 

Uroczyste rozpoczęcie targów EKO-LAS w Mostkach koło Świebodzina, 7 września, odbyło się o godzinie 10:00 w hali namiotowej przy wejściu na teren ekspozycyjny.

 

Na ceremonii zjawili się najważniejsze osobistości polskiej branży leśnej, by oficjalnie rozpocząć wydarzenie.

 

Później, każdego dnia targów, bramy są otwarte od godziny 9:00 do 16:00. Warto zaplanować wizytę i zapoznać się z atrakcjami targów przed przyjazdem, by niczego nie przegapić!

 

Przypominamy też, że 8 września, czyli drugiego dnia targów (w piątek) odbędą się Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów! Warto wziąć udział - na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - albo zająć miejsce na trybunach i kibicować uczestnikom. Po raz pierwszy w historii operatorzy mają tak duży wybór maszyn do wykonania zadań konkursowych - na placu pojawią się modele John Deere, Komatsu, Rottne i Ponsse!

 

Nie mniej atrakcyjne będą dynamiczne pokazy maszyn podczas pracy, które będą się odbywały każdego dnia o wyznaczonych godzinach. Widzowie będą mogli wygodnie usadowić się na trybunach i skorzystać z pobliskiej strefy gastronomicznej.

 

Szczegółowy plan targów i wszelkie istotne informacje o wydarzeniu znajdziecie na stronie organizatora. Widzimy się na miejscu!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE