fortech serwis
Informacje

Targi Eko-Las rozpoczęte!

Dodano: 02.09.2021

Nie w mieście, nie w targowych halach, ale tam, gdzie można zobaczyć maszyny w akcji – to właśnie w  Mostkach k. Świebodzina odbywają się Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Na zwiedzających czekają emocjonujące pokazy maszyn, znane marki, nowości, bogata oferta wystawców i wyjątkowa atmosfera.

 

 

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne targi branży leśnej w Polsce, które są organizowane na ponad 30 ha terenu leśnego. Dzięki temu wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w miejscu, do którego są one przeznaczone.

 

- Targi EKO-LAS to miejsce spotkań całej branży. Cieszy nas tak liczne zainteresowanie wydarzeniem zarówno wśród wystawców, jak i profesjonalistów z branży leśnej i przemysłu drzewnego. Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku – mówi Łukasz Rachubiński, Dyrektor Targów EKO-LAS.

 

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 100 wystawców, w tym liderzy branży, jak: Kopa Kamiński, Arcon Polska, CDN Ergo, ForTech Serwis, Forex Polska, Fao Far, Waryński, Serafin, Utech, xGiełda, Grube czy OTL Jarocin, który m.in. zaprezentuje pierwszy seryjnie produkowany polski forwarder.

 

Organizatorzy przygotowali zupełnie nowe, dwie strefy pokazowe – dla maszyn mniejszego i większego kalibru. Pokazy będą prowadzone przez konferansjera z wykorzystaniem profesjonalnego nagłośnienia i odbywać się będą codziennie w godzinach 10-15. Wszystkie maszyny będą zlokalizowane w jednym miejscu, co pozwoli uniknąć przemieszczania się po całym terenie Targów. Dynamiczne pokazy maszyn „w akcji” na terenie Nadleśnictwa Świebodzin to tylko jedna z wielu atrakcji zaplanowanych na tegoroczną edycję.

 

Targi EKO-LAS to bowiem nie tylko pokazy w lesie, ale przede wszystkim spotkanie profesjonalistów z branży leśnej, obrotu i przetwórstwa drewna. W programie nie zabraknie zatem interesujących dyskusji i debat branżowych. Drugiego dnia targów, tj. 3 września, odbędzie się całodniowe Forum Biomasy, którego główną tematyką będzie „Rola Biomasy w wypełnieniu zobowiązań klimatycznych”. Dodatkowo codziennie odbywać się będą prezentacje organizowane przez Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu pt.: „Wdrażanie nowoczesnych technologii w lasach” - wiedza dla leśników, drwali, przedsiębiorców leśnych oraz drzewiarzy z zakresu nowoczesnych technik, technologii i ochrony lasu, a także pokazy ratownictwa przedmedycznego.

 

 

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS

Data: 2-4 września 2021

Miejsce: Mostki koło Świebodzina

Bilety: https://tobilet.pl/eko-las-2021.html

Wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/1iJLiSc2o

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE