Agro Sieć TMC
Informacje

Targi EKO-LAS już 7 września w Mostkach!

Dodano: 28.08.2018

W dniach 7-9 września w Mostkach koło Świebodzina odbędą się największe pokazy maszyn leśnych - XVI edycja Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Na powierzchni liczącej 25 ha swoją ofertę zaprezentuje ponad 120 wystawców z branży leśnej.

Targi EKO-LAS zbliżają się wielkimi krokami. Organizatorzy szykują różnorodną ekspozycję wystawienniczą, a także wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, jak: dynamiczne pokazy maszyn, zawody drwali, III Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów czy liczne warsztaty i seminaria.

 

GAZETA LEŚNA i FIRMYLESNE.pl na targach

Darmowe porady prawnika przygotowały dla Państwa redakcje dwóch wiodących w Polsce mediów o tematyce leśnej: miesięcznika GAZETA LEŚNA i portalu FIRMYLESNE.pl. Będzie można z nich skorzystać drugiego dnia targów, w sobotę 8 września, na naszym wspólnym stoisku (nr 222).

 

Na pytania naszych Czytelników odpowiadać będzie Łukasz Bąk, prawnik specjalizujący się w obsłudze prawnej firm leśnych, autor wielu artykułów w GAZECIE LEŚNEJ oraz cyklu ?Okiem prawnika? na naszym portalu.

 

? Przedsiębiorcy leśni coraz częściej muszą korzystać w prowadzonej działalności z usług prawnych. Zabezpieczają się przed niesolidnymi płatnikami, odwołują od przetargów, wchodzą w spory z ubezpieczycielami, negocjują warunki leasingu. Dlatego w GAZECIE LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl od lat umożliwiamy czytelnikom dostęp do artykułów o tematyce prawnej, a także do bezpłatnych porad ? podkreśla Rafał Jajor, prezes wydawnictwa LASMEDIA, wydawcy GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl.

 

W czasie całych targów na stoisku GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl będzie można też porozmawiać z redaktorami, zaprenumerować gazetę, otrzymać KATALOG MASZYN LEŚNYCH, a także wziąć udział w organizowanych przez obie redakcje konkursach.

 

Zapraszamy na stoisko GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl!

 

Przeczytaj także dodatek specjalny GAZETY LEŚNEJ, klikając w poniższy link:

http://gazetalesna.pl/app/webroot/upload/userfiles/file/EKO-LAS%20dodatek.pdf

 

Dla Prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ mamy bezpłatne bilety na targi. W tej sprawie prosimy pisać na adres: info@gazetalesna.pl

 

Targi EKO-LAS organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna.

 

EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

W programie przewidziane są m.in.: konferencja pt. ?Drogi leśne ? potencjał rozwoju społecznych funkcji lasu? oraz prelekcje poruszające zagadnienia budownictwa drewnianego czy energooszczędnych domów.

 

Na Targi EKO-LAS zapraszają m.in.: FOREX POLSKA (John Deere), KOPA KAMIŃSKI (Rottne, Irum), KOMPANIA LEŚNA (Metsis, Palms), ARCON POLSKA (Komatsu), PROFESJONALNE MASZYNY LEŚNE (Ponsse, Jenz), BL SYSTEM (Konrad), FORTECH SERWIS (Gremo, EcoLog), KOPPOM MASKIN, GRUBE, ANDERWALD, SERAFIN (Avant, Japa), FISKARS, STHIL, RUNFOREST, TWOFOREST, AGCO POLSKA (Valtra), ZETOR POLSKA, XLEASING, FAO FAR, SILAVAPOL (Amkodor, Welte), MAKITA, BERGERAT MONNOYEUR, EWPA, UTECH, MHS, BÓBR (Logset) i wiele innych.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZEŃ >>>

 

Więcej informacji na temat Targów na www.ekolas.mtp.pl

 

 

Źródło: Informacja prasowa organizatora, materiały własne

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE