gwarancje 24
Informacje

Szwecja. Targi Swedish Forestry Expo przełożone

Dodano: 10.11.2021

Targi Swedish Forestry Expo zostały przełożone. Nowa data to 1-3 czerwca 2023 r.

 

 

Pierwotnie miały one się odbyć w 2021 roku, następnie w kwietniu 2022 roku, jednak ze względu na dalszy rozwój pandemii postanowiono je ponownie przełożyć.

 

Targi Swedish Forestry Expo zostały zainicjowane przez stowarzyszenie branżowe Maskinleverantörerna, i spotkały się z dużym zainteresowaniem wystawców. Jak ogłosiła firma targowa, powierzchnia wystawiennicza w Solvalla została wyprzedana w zaledwie pięć miesięcy po ogłoszeniu.

 

W komunikacie prasowym możemy przeczytać: „Targi branży leśnej Swedish Forestry Expo, miały się odbyć w dniach 28-30 kwietnia 2022 roku. Jednak w wyniku pandemii, która wciąż trwa w wielu krajach, podjęliśmy decyzję o ich przełożeniu na termin 1-3.06.2023 r. Nie możemy się doczekać, kiedy spotkamy się z Wami wszystkimi i zapewnimy najlepsze warunki do bezpiecznej i przyjemnej imprezy! Do zobaczenia w 2023!”

 

 

 

Źródło: www.forestry.com

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.