proml ponsse
Informacje

Nowy Katalog Maszyn Leśnych już niedługo

Dodano: 04.01.2023

Katalog maszyn leśnych 2023 już w marcu trafi do prenumeratorów wraz z numerem GAZETY LEŚNEJ.

 

 

Będzie to już siódme wydanie jedynego na polskim rynku kompendium wiedzy na temat oferty maszyn leśnych. Podobnie jak rok wcześniej, katalog będzie wypełniony przejrzystymi informacjami i tabelami na temat najnowszych maszyn i narzędzi do pracy w lesie.

 

Ujmiemy w nim różne kategorie: pilarki, harwestery, forwardery, ciągniki, przyczepy zrywkowe, rozdrabniacze/frezy, rębaki, sadzarki i inne specjalistyczne maszyny.

 

Dzięki tej publikacji można będzie na bieżąco śledzić nowości na rynku maszyn leśnych.

 

Katalog przedstawia opisy modeli, których najważniejsze parametry umieszczone są w przejrzystych tabelach. Podzielony jest na kategorie i ułożony w kolejności alfabetycznej.

 

Prezentujemy wybrane wersje maszyn, w ofercie sprzedawców mogą one być w różnych konfiguracjach i opcjach. Zachęcamy, po lekturze Katalogu, do bezpośredniego kontaktu z dilerami marek. Informacje zawarte w tabelach pochodzą od producentów i polskich dystrybutorów – są aktualne na chwilę wydania publikacji.

 

Katalog maszyn leśnych to rodzaj przewodnika po rynku producentów i dilerów maszyn, który ma za zadanie ułatwić przedsiębiorcom zakup maszyny.

 

Zawsze jednak podkreślamy, że prócz poręcznego i użytecznego kompendium wiedzy, jakim jest Katalog, przed dokonaniem ostatecznego wyboru maszyny, warto oglądnąć ją na żywo – na przykład podczas Forest SHOW, naszej branżowej imprezy plenerowej, na której prezentowane są maszyny różnych marek w jednym miejscu i jest możliwość ich przetestowania.  

 

W Katalogu publikujemy opisy maszyn, których dilerzy czy producenci, wsparli aktualne wydanie reklamą lub swoim wpisem dystrybucyjnym pod tabelą.

 

Wszyscy aktualni prenumeratorzy GAZETY LEŚNEJ otrzymają Katalog w prezencie.

 

Nowi mogą go dostać bezpłatnie, zamawiając prenumeratę roczną lub dwuletnią do końca marca 2023 r. (oferta aktualna do wyczerpania zapasów).

 

Publikację można też po prostu zamówić w cenie 30 zł brutto (15 zł + 15 zł koszty obsługi zamówienia i wysyłki). Pieniądze należy wpłacić na rachunek naszego wydawnictwa: Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie, nr konta: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706 w tytule przelewu podając imię, nazwisko i adres korespondencyjny.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE