WBleasing
Informacje

Kompania Leśna w Lucernie

Dodano: 28.08.2023

24 sierpnia 2023 odbędą się Międzynarodowe Targi Leśne w szwajcarskiej Lucernie. Zjawi się na nich firma Kompania Leśna.

 

Wśród maszyn prezentowanych przez znaną w Polsce firmę znajdziemy między innymi autorski pług aktywny. Targi to dla Kompanii Leśnej doskonała okazja do zaprezentowania portfolio maszyn i urządzeń na międzynarodowym rynku, ale również do zaznaczenia swojej mocnej pozycji na rynku polskim i nawiązania kontaktów biznesowych. 

 

Konsekwentnie budujemy porftolio sprzętowe, starannie dobierając dystrybuowane przez nas europejskie brandy. Rozwijamy również własną produkcję, dlatego też w Lucernie pierwszy raz publicznie zaprezentujemy naszą nowość, czyli autorski pług aktywny. Dla nas to wyjątkowa okazja do tego, by zaprezentować nasz sprzęt na arenie międzynarodowej. Niesamowicie satysfakcjonuje nas możliwość bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami z branży z całego świata. Wydarzenie w Lucernie zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem, dlatego przygotowaliśmy się do niego bardzo starannie” - mówiła Anna Szerszeń, członek zarządu Kompanii Leśnej.

 

Targi w Lucernie to gratka dla każdego amatora i profesjonalisty związanego z techniką leśną. Odbędą się na nich między innymi 12 Mistrzostwa w Obróbce Drewna, a także zawody Stihl Timbersports, gdzie uczestnicy zmierzą się w sześciu specjalnie przygotowanych konkurencjach o tytuł Mistrza Szwajcarii. 

 

Patronami wydarzenia są nie tylko władze federalne i rządowe oraz leśne i łowieckie związki, ale również instytucje naukowe i edukacyjne.

 

Przy stoisku Kompanii Leśnej znajdziemy nie tylko aktywny pług, ale również klembanki 2,6 z linami i łańcuchami, oraz pług leśny LPZ-PRO.

 

Targi potrwają od 24 do 27 sierpnia 2023.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE