FPK JG
Informacje

GAZETA LEŚNA i FIRMYLESNE.pl na targach EKO-LAS 2021

Dodano: 24.08.2021

Otwarte Mistrzostwa Polski z przymrużeniem oka na pewnej tajemniczej maszynie oraz, zupełnie już na poważnie, porady prawne dla przedsiębiorców leśnych – to główne atrakcje, jakie na czas targów EKO-LAS 2021 przygotowały redakcje dwóch wiodących w Polsce mediów o tematyce leśnej: miesięcznika GAZETA LEŚNA i portalu FIRMYLESNE.pl.

 

 

Moc atrakcji

Ekipa GAZETY LEŚNEJ oraz portalu FIRMYLESNE.pl będzie witać gości na swoim stoisku. Zaplanowano niezwykłe wydarzenie – Otwarte Mistrzostwa Polski na Turbo Żurawiu. Maszyna skonstruowana przez pracowników wydawnictwa Lasmedia przyciąga małych i dużych operatorów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

 

Dla najlepszych przewidziane są nagrody, ale uwaga – warto przed startem odnowić prenumeratę GAZETY LEŚNEJ, bo dla prenumeratorów nagrody będą bardziej wyszukane. Prenumeratę można odnowić przed targami, ale także na stoisku wydawnictwa na miejscu.

 

Mistrzostwa będą się odbywały każdego dnia targów. Po imprezie wyłonimy absolutnego mistrza, który będzie wyróżniony w dodatkowy sposób.

 

Mistrzostwa to nie jedyna atrakcja. Dla czytelników obie redakcje przygotowały także możliwość uzyskania profesjonalnej porady prawnej. Na stoisku GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl będzie dyżurował prawnik.

 

Na pytania Czytelników odpowiadać będzie Łukasz Bąk, prawnik specjalizujący się w obsłudze prawnej firm leśnych, autor wielu artykułów w GAZECIE LEŚNEJ oraz cyklu „Okiem prawnika” na portalu FIRMYLESNE.pl.

 

Na stoisku nie zabraknie też „leśnej gadżeciarni”, ze specjalnymi zniżkami dla prenumeratorów. Będą koszulki, kubki, czapeczki, „szyte na miarę” profesjonalistów pracujących w lesie.

 

– Bardzo lubimy bezpośrednie spotkania z naszymi Czytelnikami. Staramy się doradzać i pomagać w różnych problemach. Te rozmowy są dla nas zawsze inspiracją do kolejnych tekstów – podkreśla Rafał Jajor, redaktor naczelny GAZETY LEŚNEJ.

 

W czasie całych targów, każdego dnia na stoisku GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl będzie można porozmawiać z redaktorami, zaprenumerować gazetę, i otrzymać KATALOG MASZYN LEŚNYCH, a także pokazowy numer GAZETY LEŚNEJ.

 

Cała ekipa będzie też chętnie informować o wszystkich projektach, które są realizowane w wydawnictwie, a trochę tego jest.

 

Targi EKO-LAS odbywają się w dniach 2-4 września 2021 r. w Mostkach k. Świebodzina.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE