proml
Informacje

Ceny ropy do pilarek zaczną spadać

Dodano: 01.04.2022

Rządowy program zakłada duże obniżki specjalnie dla zuli

 

Rząd zapowiedział, że ceny paliwa do pilarek od 16 kwietnia będą systematycznie obniżane. Po protestach sektora leśnego, wspartego w swoich żądaniach przez swojego partnera - Lasy Państwowe,  rząd z wielką uwagą i w pierwszej kolejności zajął się tym tematem.

 

 

Każdy przedsiębiorca, aby pobrać paliwo do pilarki będzie musiał jedynie podać na stacji paliw nazwę firmy i określić ile dokładnie drzew zetnie z użyciem paliwa, które chce zatankować. Wyliczenia muszą być bardzo szczegółowe, bo każdy przeszacowany litr będzie musiał być zwrócony.

 

 

Przedsiębiorcy leśni na rozmowach prowadzonych wspólnie z ministerstwem i Lasami Państwowymi zadeklarowali, że takie obliczenia nie będą stanowić żadnego problemu. Ustalono, że przy każdorazowym wyjeździe na stację i przy tankowaniu pilarek, towarzyszyć im będzie księgowy z nadleśnictwa.

 

 

Księgowi z kolei wyrazili wielką chęć wykonania takiej dodatkowej pracy, gdyż w związku ze zmianami wprowadzonymi z Nowym Ładem ich praca została uproszczona na tyle, że mają dużo wolnego czasu i z wielkim zaangażowaniem wesprą swoich partnerów biznesowych z sektora leśnego.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE