gwarancje 24
Informacje

Borsk po raz trzeci

Dodano: 14.09.2022

Nadchodząca edycja Forest SHOW już trzeci raz odbędzie się w Borsku - czytamy w najnowszym numerze GAZETY LEŚNEJ.

 

"Organizowanie Forest SHOW w Borsku ma już swoją tradycję, branża leśna spotka się tam po raz trzeci. Pierwszy raz, jeszcze pod nazwą Konferencji dla zuli, impreza odbyła się w Borsku w 2017 roku, kolejna w 2019. Na 22 października zaplanowano pokazy, stoiska wystawiennicze, konkursy, a przede wszystkim testy maszyn leśnych. Chętni operatorzy i przedsiębiorcy sprawdzą sami możliwości wybranego urządzenia" - czytamy we wrześniowym numerze GAZETY LEŚNEJ.


"Na stoiskach zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne. Na Forest SHOW pojawią się także maszyny używane w atrakcyjnych cenach. Będzie też strefa zabaw dla dzieci.


Podczas specjalnych pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości pracujących maszyn. Atrakcją targów będą również Zawody Operatorów Maszyn. Będzie to już kolejna edycja Polish Forestry Challenge. Przypomnijmy, że to właśnie w Borsku zawody operatorów odbyły się po raz pierwszy, w 2017 roku operatorzy zmagali się tam na skiderach.


Borsk położony jest w gminie Karsin, w województwie pomorskim, ok. 27 km na południe od Kościerzyny i ok. 23 km na północ od Czerska. Impreza odbędzie się ponownie na lotnisku, które służy obecnie rekreacji.


Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca GAZETY LEŚNEJ i portalu FIRMYLESNE.pl.


Szczegółowe informacje na temat wydarzenia w Borsku będą sukcesywnie zamieszczane na stronie GAZETALESNA. pl i FIRMYLESNE.pl. Udział w targach jest bezpłatny, na testy obowiązują zapisy na stronie FIRMYLESNE.pl".

 

Nadchodząca edcycja Forest SHOW już trzeci raz odbędzie się w Borsku - czytamy w najnowszym numerze GAZETY LEŚNEJ. Targi Forest SHOW odbędą się na Lotnisku Borsk 22 października. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Forest SHOW w menu górnym oraz w notce głównej.

 

Ten oraz inne artykuły branżowe na temat pracy w lesie przeczytacie w najnowszym numerze GAZETY LEŚNEJ. Zapraszamy do prenumerowania największego czasopisma branżowego w kraju!

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE