katalog 2023

Znamy program Forest SHOW

Dodano: 03.03.2023

W programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdź, o której godzinie odbędą się interesujące Cię pokazy i zawody!

 

Na Forest SHOW dzieje się tak dużo, że każdy pokaz, prelekcja, runda zawodów czy spotkanie na Scenie Forest SHOW odbywa się w dokładnie określonym czasie. Warto zapoznać się z programem imprezy, by niczego nie przegapić:

 

 

Scena Forest SHOW to stosunkowo nowy element imprezy - seria spotkań ze specjalistami zajmującymi się różnorodnymi gałęziami branży leśnej. Podczas rozmów odbywających się na centralnie położonej scenie dowiemy się interesujących faktów, a zwiedzający będą mieli okazję zyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

 

Testy maszyn odbywają się przez cały dzień - pamiętajcie, że aby skorzystać z okazji do własnoręcznego wypróbowania działania najnowszych modeli, należy wcześniej pobrać specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na place manewrowe. Warto zarejestrować się przed przyjazdem przy pomocy formularza online. Rejestrować się mogą także operatorzy chcący brać udział w zawodach Polish Forestry Challenge.

 

Wiele osób korzysta z darmowych porad prawnika, które są dostępne przez cały dzień przy namiocie organizatora. W tym samym miejscu można również brać udział w konkursie Turbo Żuraw, w którym przewidziano atrakcyjną nagrodę dla zwycięzcy.

 

Pamiętajcie - już 11 marca 2023 roku w Straszęcinie - Forest SHOW! Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie w notce głównej.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE