proml ponsse

Targi Forest SHOW ogłaszają termin

Dodano: 06.01.2023

Poznaliśmy datę kolejnej edycji targów leśnych Forest SHOW. Wydarzenie odbędzie się 11. marca 2023 r.

 

 

Organizator, wydawnictwo Lasmedia, ogłosił też lokalizację imprezy – będzie to Straszęcin w okolicach Dębicy na południowym wschodzie Polski.

 

Przypomnijmy, że formuła Forest SHOW zakłada, że każda edycja jest organizowana w innym miejscu. Jak mówi Rafał Jajor, prezes wydawnictwa, ideą targów jest promowanie bezpiecznej techniki pracy w lesie, a nie można pracować bezpiecznie bez nowych technologii. W związku z tym „to maszyny mają jeździć do przedsiębiorców i pracowników firm leśnych, a nie na odwrót”.

 

Dzięki organizacji targów leśnych lokalnie, w regionach – jak podkreśla organizator – nawet drobni przedsiębiorcy i ich pracownicy mają szansę zapoznać się z nowościami techniki leśnej. A każde spotkanie branżowe, na którym, poza prezentacją maszyn, odbywają się też prelekcje tematyczne, to okazja do rozwoju firmy.

 

W marcu w Straszęcinie będzie okazja testować maszyny leśne. To wyjątkowa możliwość, z której będą mogli skorzystać wszyscy posiadający uprawnienia i zapisani wcześniej przez formularz, który będzie uruchomiony już wkrótce.

 

Wiele modeli maszyn będzie także prezentowanych na specjalnych pokazach, a pozostałe stworzą wystawę maszyn, dostępną do oglądania przez cały dzień.

 

Tradycyjnie odbędą się także zawody dla operatorów maszyn leśnych Polish Forestry Challenge. Zwycięzcy ostatnio mogli cieszyć się nagrodą od sponsora głównego (Serafin Maszyny) w postaci weekendu w Krakowie oraz wieloma nagrodami rzeczowymi. Co będzie do zdobycia tym razem? Na tę informację trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

 

Dodatkową atrakcją będzie Scena Forest SHOW, na której przez cały dzień będą się odbywać wykłady, spotkania i debaty tematyczne. Jednym z wiodących tematów na pewno będą przetargi, ale zespół Lasmedii wraz z partnerami przygotowuje więcej punktów programu.

 

Gazeta Leśna, która będzie patronem medialnym już zapowiedziała kolejną edycję mistrzostw na Turbo Żurawiu, w których udział jak zwykle będą brali prenumeratorzy miesięcznika.

 

W strefie organizatora na pewno będzie specjalna Strefa dla dzieci oraz ognisko, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaski.

 

Na portalu firmylesne.pl, który będzie partnerem medialnym, znajdziecie zakładkę Forest SHOW, pod którą będą udostępniane wszystkie ważne informacje dotyczące tego wydarzenia.

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE